אודות

אודות

מכון מילים התחיל כבית ספר ארצי לכתיבה יוצרת. זה בעצם המכון שחלמתי עליו בהיותי ילדה. איפה אגשים את חלומותיה לכתוב סיפורים, לדמיין גיבורים, לשתף בתובנות כמוסות ולכתוב יצירה בהמשכים? תמיד חיפשתי את החוג הזה שבו יושבים עם מורה מעצימה, משתפים זו את זו בתובנות של חשיבה, ויוצרים יחד עולמות. החוג הזה שלא היה בהיותי ילדה קטנה, נרקם בדמיוני והיה בס"ד למציאות קיימת. מכון מילים בפריסה ארצית נותן היום מענה לבעלות כשרונות החל מגיל 12 ומהווה נקודת זינוק מומלצת, המשלבת הכוונה מקצועית, חוויה רב חושית, וביחוד – העצמה אישית לכל משתלמת.

התרגשנו לראות כמה עצומה משמעותו של חוג שבועי, בו מקבלת תלמידה במה למחשבותיה, ביטוי אישי. הורים סיפרו על בנות שקבלו בטחון וחדוות יצירה מרגשת.

לאחר עשור של שנות סיפוק והצלחה בס"ד עלה ביקוש לקורסים של לימודי אנגלית מדוברת. "תעתיקו את ההצלחה לתחומים נוספים," אמרו לנו הורים, "תנו את הכלים האלו של ביטחון והעצמה גם לבנות שאינן מוכשרות דווקא בכתיבה." הבנתי שהתחום הבא הוא אנגלית. ראיתי את התלמידות שמשקיעות המון לימודי אנגלית אך לדבר אינן מעזות, והבנתי שיש צורך בפריצת דרך מסוג אחר. כדי לעזור להן להצליח נבנתה שיטת מכון מילים המשלבת העצמה אישית עם הרבה תזמוני שיחה וחוויות מאתגרות. במכון משלבים בין שיטות שונות המסייעות לכל אחת ממקומה לפרוץ את המחסום הטבעי ולשוחח באנגלית באופן חופשי וטבעי. מרגש לראות את המשתלמות משוחחות ביניהן בטבעיות ומשיגות את המטרה של שיחה באנגלית, מרוויחות אגב, גם ביטחון עצמי ויכולות תקשורת בינלאומיות.

מכון מילים

לפרטים והרשמה:

1599-500-450

מלאו את הפרטים ושלחו