ספרי בוגרות

באמצע הדרך- ספרי בוגרות מכון מילים

באמצע הדרך / הו”ל המודיע / בוגרות מכון מילים מרחבי הארץ

הספר ‘באמצע הדרך’ כבש את לב הנוער וקיבל שבחים ממיטב המו”לים של הציבור החרדי. מכיל סיפורים משובחים שנכתבו ע”י בוגרות מכון מילים במהלך הקורס, והתבססו על סיפורי הסדרות שכתבו במשך שנת הלימודים במכון מילים.

הוצאה לאור מכון מילים

פינה ירושלמית / בשיתוף עירית ירושלים / משתתפות תחרות כתיבה שע”י מכון מילים

בפרויקט ‘פינה ירושלמית’ יצאו משתתפות התחרות של מכון מילים לחפש פינה ירושלמית המדברת לליבן, ולכתוב שיר מולה. אוצר מלא השראה, מפתיע ומזמין להתרפק להווי עשיר יהודי וירושלמי.

ספרי בוגרות - מכון מילים

ארץ הכן / מתוך סדרת ‘ארצות שילדים אוהבים’ / הו”ל טללים / שורי שפירא בוגרת מכון מילים

הספר של שורי, נכתב במסגרת פרויקט הגמר של קורס כתיבה יוצרת, והוא חלק מסדרה פופולרית ואהובה על ילדים. את ספרה של שורי תמצאו בכל גן ילדים ועל מדפי חנויות הספרים. סיפוק עצום שחובר לחדוות יצירה, וחלום שמכון מילים שמחים להגשים.

ספרי בוגרות - מכון מילים

העפיפון היכול / מתוך סדרת ‘משחק לחיים’ / הו”ל טללים / י. גרינברג בוגרת מכון מילים

הספר של יעלי, מתוך סדרת הצעצועים, נכתב לקראת מסיבת בת המצוה שלה! איך זה יכול להיות? אחד הסודות של מכון מילים בכתיבה על פי תבנית מאפשר לרעיון לקבל הכוונה בוגרת ותבנית מקצועית, ללבוש צורה מכובדת ולזכות לליטוש של מומחים.

ספר עיריה

עצות מבית הספר של החיים / בוגרות סדנת כתיבה / מכון מילים

בספר זה תקראו את יצירותיהן, של תלמידות הסדנא לכתיבה יוצרת, מכיתות ד’ ה’ ו’ מבתי הספר ‘שילה’ , ‘הקריה’, ‘נועם’, ו’חב”ד’ באשדוד. הסדנאות התקיימו במסגרת תכנית עירונית לעידוד הקריאה והעשרת השפה העברית “רק מילה בעברית” במימון מנהל החינוך – עיריית אשדוד ובשיתוף משרד החינוך. המבוגרים העניקו עצות מהחיים,  התלמידות הפכו אותן ליצירות. צוות מכון מילים הפך את כל אלו לספר זה.

 

גם את רוצה ללמוד את סודות הכתיבה? חולמת לכתוב, לפרסם, ולהשפיע?

התקשרי: 1599-500450 או מלאי את הפרטים ושלחי