הוצאה לאור- גיבורים

מילים של גבורה

פרויקט מרגש מבית מכון מילים: גיבורים

ספרי הנצחה במהדורה משפחתית, בפורמט מונגש לילדים.

במשפחות רבות פועם הרצון העז להעניק לילדים את סיפורי המורשת, ולשתף את הדור הצעיר בקורות החיים של סבא וסבתא. אך מרוץ החיים, משאיר לפעמים את המשימה החשובה הזו בצד. כול יודעים שהוצאת ספר כרוכה בהשקעה מרובה ליוזם פרטי, ודורשת עריכה רבה מבחינה חינוכית ומקצועית. השאיפה היא לספר מרתק, ססגוני ומנוקד, משולב בתמונות מהחיים. ספר שילדים יחבבו לדפדף בו ולהפנים את מסריו.

ב’מכון מילים’ אגדו את מיטב אנשי המקצוע למיזם אחד, ויצרו פלטפורמה נוחה ומהירה, שהופכת את החלום להוצאת ספר משפחתי – למציאות אפשרית.

איך זה עובד?

·        אתם ממנים את איש הקשר, שיודע הכי הרבה סיפורים משפחתיים, ואנחנו מכוונים אותו ע”י שאלות.

·        אתם מספרים מה עוד חשוב לכם, ובוחרים את התמונות החשובות בעיניכם.

·        אתם מקבלים את הסיפור להגהה, ומעבירים תיקונים.

·        הסיפור עובר לעריכת לשון, להגהה, לניקוד, לעימוד, לעיצוב ולגרפיקה…

·        אתם מחכים לארגז הספרים שיגיע אליכם הביתה: מודפס וכרוך בכריכה קשה, מרהיב ומרגש.

להזמנות   1599-500-450 

לקבלת דוגמאות במייל כתבו למכון מילים machonmilim@gmail.com

 
“ישבתי עם נעמה בת ה-6, גיבורה קטנה מול מחלה גדולה, ויחד כתבנו את הספר שלה”

חיה וקסלמן התבקשה לכתוב ספר יחד עם נעמה הקטנה והמתמודדת, ולא שיערה כי זה יהיה הספר הראשון מבין ספרים רבים שתוציא לאור. אז מה עושים כשגיבור הסיפור ממלו פיו מים? והאם יש תמיד מה לכתוב? לכתבה המלאהhttps://www.hidabroot.org/article/1130362

 

“מכל מה שנתתי לילדיי בחיים, זו היתה אחת החוויות הכי מרגשות שחוויתי. הוצאנו ע”י מכון מילים ספר משפחתי לילדים, מנוקד ומאוייר, וכולו מספר על אבי ז”ל. סיפורי אהבת תורה ואהבת ישראל שמחברים את הילדים להכיר את הדמות האמיתית של סבא.”   (דבורה ארנברג)

“כשאבי נפטר מיד אמרו לנו כולם ‘תוציאו ספר’, אבל כמי שעוסקת בתחום, ידעתי שהוצאת ספר זה דבר מורכב. אם רוצים שיהיה מכובד וראוי, זה אומר לעבוד עם סוללה של אנשי מקצוע, ולהכנס לתהליך ארוך ארוך. אנחנו אנשים עסוקים, וכשנחשפנו לרעיון של מכון מילים התרגשנו מאד. התהליך התגלה חוויתי ופשוט הרבה יותר ממה שחשבנו, ולעומת זאת – מקצועי ומכובד לגמרי. נפגשנו עם הגב’ וקסלמן, מנהלת המכון. היא שאלה אותנו אודות הסבא, ואספה את המידע הדרוש. בשלב ראשון קבלנו עותק להגהה. השלמנו תשובות לשאלות, הוספנו תמונות, והעברנו לאחים ולאחיות לתיקונים. לאחר מכן עבר הספר לכל אנשי המקצוע הנדרשים עד להיותו מוכן להדפסה. חודש ימים לאחר מכן קבלנו את הספר הביתה. אין לתאר את ההתרגשות. אתם יכולים להבין מה זה בשבילי לתת מתנה כזאת לילדים? לנכדים? מכל הסיפורים בעולם, אלו הסיפורים שאני כל כך נרגשת שהם יקראו וישימו על לוח ליבם.” (ציפורה ש.)

“בחנוכה הפתיעו אותי הנכדים ולערב לביבות הכינו חידון על הספר המשפחתי שהוצאנו לקראת החגים. כל! הנכדים שלי התמצאו היטב בסיפורי אמא שלי ע”ה, היו מחוברים למסרים החשובים שלה, לערכים שעליהם מסרה את נפשה. החידון היה תוסס, וכולם השתתפו, שלפו תשובות בין רגע… בכיתי מהתרגשות, איזה כח יש לספר ‘משלנו’. הילדים שלי מכירים את אמא שלי ויודעים לספר עליה כל כך הרבה.” (דינה כהנא)

 
 
 
 
הדמיה גולדי
הדמיה
הדמיה לבאבי לאה
הדמיה זיידי רבינוביץ
מכון מילים_סיפורי זיכרונות_2
הדמיה אחוזת כהן
הדמיה ספר סופי
הדמיה סבתא פרידמן
הדמיה סבא חנוך
הדמיה סבא יעקב
הדמיה סבא מנחם
הדמיה באבי (1)

מעונינים להגשים חלום ולהנציח סיפור משפחתי? 

התקשרו: 1599-500-450 או מלאו את הפרטים ושלחו