מילים חובקות עולם

לימודי אנגלית לנשים ובנות באווירה חרדית

-קורס אנגלית מדוברת קבוצתי
-מסלול אימון אישי טלפוני

רוצה לבסס את הביטחון העצמי ולדבר אנגלית שוטפת? להפוך ידע תאורטי למעשי, בחוויה רב חושית תוססת? כאן תלמדי אנגלית מדוברת בשיטה מהפכנית מנצחת, עם קידום אישי מעצים.

לימוד כתיבה יוצרת באווירה חרדית

רוצה לפתח מעוף בחשיבה? לנסח ברכות בקלות? חולמת להיות סופרת, לכתוב בעיתון, או סתם לבסס את ההבעה בכתב? מקומך אתנו. פה תלמדי את סודות הכתיבה היוצרת, כשותפה לחוויה מעצימה ובלתי נשכחת.

הפקת ספרי הנצחה ותיעוד לגיבורים מהחיים

יש לכם סיפור גבורה? ילד קטן עם התמודדות גדולה? רוצים להנציח קרוב משפחה בלתי נשכח? מכון מילים נרתם למען אנשים עסוקים ובעלי שאיפה: מוציאים לאור ספרי גבורה במינימום זמן ומקסימום תוצאה.

להרשמה לקורסים : 1599-500-450

המלצות

"בתור גננת אני פוגשת הורים דוברי אנגלית וסוף סוף מתקשרת אתם ברמת שיחה טובה. זה בזכות מכון מילים. כי התחלתי מרמה ממש בסיסית והגעתי להישגים! ממליצה לכל משתלמת לנצל את האימון הטלפוני, הוא הקפיץ אותי המון!"
אסתר ורנר
אשדוד
"זה החוג שחלמתי עליו כל השנים. בנות כלבבי, עומק ורעיונות, ומצד שני – עזרו לי להגיע לתוצרים יפים ומענינים. כתבתי השנה הצגה לביה"ס, חיברתי המנון לקיטנה וכמובן ברכות לכל המשפחה."
נעמי גרף
ירושלים

טיפים, עדכונים וכל מה שמעניין

הסופרת הקטנה מחפשת השראה

הסופרת הקטנה מחפשת השראה / מאת ר. טורנהיים האם אמנות היא דבר נרכש? שאפשר להנחיל אותו בלמידה מסודרת? האמת? חשבתי שלא. עד שנתקלתי בסדרת ספרים

קראי עוד »

אירוע סיום סדנת כתיבה

מכון מילים באירוע סיום בברכות חמות למשתלמות הקורסים שהגיעו לשלב הגמר בכתיבת סיפורים משפחתיים בפרויקט "למידה מרחוק" בתקופת הקורונה.

קראי עוד »

עצות מבית הספר של החיים

ארוע השקה של ספר היצירות של תלמידותינו“עצות מבית הספר של החיים”בסדנאות הכתיבה במסגרת התכנית ‘רק מילה בעברית’ במימון מנהל החינוך עיריית אשדוד, ובשיתוף משרד החינוך,

קראי עוד »

לפרטים והרשמה:

1599-500-450

מלאו את הפרטים ושלחו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן